Kronostep – sprawdź, jakie panele są najlepsze do domu

Szukasz sposobu na efektowne wykończenie podłogi w swoim domu? Postaw na panele z kolekcji Kronostep, w których klasyka spotyka się z funkcjonalnością. Do wyboru podłogi laminowane, jak i winylowe, z doskonałymi parametrami technicznymi o nienagannym, unikalnym designie. Czym się charakteryzują? W jakich wnętrzach sprawdzą się najlepiej?

Czym wyróżniają się panele laminowane z kolekcji Kronostep?

Panele laminowane Kronostep to wysokiej jakości dekory dostępne w najlepszych klasach ścieralności (AC4-AC6) oraz grubości od 7-12 mm. Naturalnie, im wymienione parametry są wyższe, tym trwalsza oraz bardziej wytrzymała będzie położona przez nas podłoga. Kronostep daje nam również wiele możliwości aranżacji – ponad 50 wzorów drewnopodobnych oraz cztery różne formaty pozwalają na swobodne dopasowanie komponentu do wybranego wnętrza i stworzenie unikatowej, jedynej w swoim rodzaju przestrzeni. Do wyboru konsumentów jest szeroka gama barw, od beżów, po jasne czy ciemne brązy oraz szarości. Panele mają również wysoką klasę użyteczności publicznej, a co za tym idzie, z powodzeniem możemy wykorzystać je nie tylko w naszych domach, ale też firmach i powierzchniach komercyjnych.

Podłogi winylowe SPC – co o nich wiemy?

W odróżnieniu od typowych paneli LVT, podłogi winylowe SPC wykończone są czterostronną fugą, co znacznie przedłuża ich żywotność. Dekory charakteryzują się stabilnością wymiarów – wraz z upływem czasu nie odkształcają się i nie telegrafują.  Jedną z najważniejszych zalet jest z pewnością odporność na wodę. Świetnie sprawdzą się więc w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, tj. kuchnia czy łazienka. Musimy jednak pamiętać, aby usuwać nadmiar cieczy, ponieważ może ona uszkodzić nawet najtrwalsze panele winylowe. Podłogi z kolekcji Kronostep SPC dostępne są w dwóch wymiarach, standardowym oraz szerokim, pozwalając na dobór komponentów pod nasze indywidualne preferencje oraz odpowiednie dopasowanie ich do powierzchni.

Do jakich wnętrz pasują panele Kronostep?

Zarówno podłogi laminowane, jak i winylowe, znajdą swoje zastosowanie w domach czy budynkach użyteczności publicznej. Dzięki odpowiednim parametrom nie ulegną szybkim zniszczeniom, pozwalając nam na mocną eksploatację. Doskonale współpracują również z ogrzewaniem podłogowym – przewodzą ciepło znacznie lepiej niż naturalne drewno, czy płytki. Jeżeli zdecydujesz się na zakup laminatu, świetnym rozwiązaniem będzie zastosowanie go w salonie czy kuchni w stylu rustykalnym. Jasne dekory, np. Dąb Roseberg, idealnie wkomponują się we wnętrze, dodatkowo je ocieplając. Do loftowych oraz bardziej modernistycznych aranżacji, z powodzeniem możesz natomiast wykorzystać panel winylowy Flocky o pięknym, ciemnoszarym odcieniu. Utrzymana w neutralnych barwach łazienka, dodatkowo uzupełniona taką podłogą, stanie się wizytówką Twojego domu, a same dekory posłużą Ci latami.

Panele z kolekcji Kronostep oprócz niewątpliwie wysokich parametrów technicznych oraz pięknego wyglądu, są również niezwykle atrakcyjne cenowo. Niezależnie od tego, na jaki model dekoru się zdecydujemy, otrzymamy doskonały produkt, który zostanie z nami na lata, nie uszczuplając znacznie naszych domowych funduszy.

Dodaj komentarz